Корзина
18 отзывов
+380
97
650-97-97
+380
50
166-16-36
УкраинаКиеввул. Стеценка 21
Корзина
DiamTools - официальный представитель DISTAR - Baumesser - ADTnS в Украине тел.: +38 097 650 97 97
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Про компанію та бренд ADTns

Про компанію та бренд ADTns

Компанія ADTnS провідний європейський виробник алмазного інструменту, спільно з німецьким алмазним холдингом «Diamantwerk» розширює партнерство та інвестиції.

  В рамках нової стратегії по просуванню в Східній Європі «Diamantwerk» почав серійне виробництво алмазного інструменту в Україні під торговою маркою ADTnS, відповідного найвищим світовим стандартам якості.
  У березні 2010 року оголошено про початок виробництва професійного алмазного інструменту і впровадження бізнес плану по організації в Україні сервісу і технічної підтримки при реалізації спеціальних проектів: будівництва аеродромів, доріг, бетонних споруд.
Продукція нового заводу «Diamantwerk Ukraine», перш ніж потрапити в програму продажу пройшла випробування на різних будівельних об'єктах Європи.
Виготовлення алмазних сегментів, а також алмазного інструменту в цілому відбувається на найсучаснішому обладнанні з програмним управлінням.
«ADTnS» постійно піклується про всеосяжність сервісі і гарантує довгострокове, професійний супровід клієнта. Високий рівень технологій забезпечує нашим клієнтам їх конкурентну здатність.
«ADTnS» це Передові Алмазні Технології та Сервіс.

 

Скачати каталог продукції «ADTnS»

http://adtns.ua/download/adtns_2016_cat.pdf

Предыдущие статьи