Незламний Ріже цеглу а не "кірпіч" Патріотичний диск Незламний. Диск на всі випадки, котрий завжди потрібен під рукою. Це диск який чудово ріже більшість будівельних матеріалів, такі як керамічна плитка, цегла, і навіть неармований бетон. Не потрібно мати декілька дисків під кожен матеріал. Це дуже зручно та економічно. Диск має міцні корпус та алмазовмістний шар, тому він Незламний як і наші сміливі захисники. Найкраще рішення для домашнього майстра! На диску зображений отаман Сірко, який відпочиває після славних перемог! Диск має діаметр 125 мм з посадковим отвором 22,2 мм. Використовується на КШМ без застосування охолодження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Бетон, Керамика, Кирпич |
| Материал круга | Алмаз |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 1.6 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Наружный диаметр | 125 |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴






