Незламний
Ріже цеглу а не "кірпіч"
Патріотичний диск Незламний. Диск на всі випадки, котрий завжди потрібен під рукою.
Це диск який чудово ріже більшість будівельних матеріалів, такі як тротуарна плитка, цегла, і навіть неармований бетон. Не потрібно мати декілька дисків під кожен матеріал. Це дуже зручно та економічно. Диск має міцні корпус та алмазовмістний шар, тому він Незламний як і наші сміливі захисники. Найкраще рішення для домашнього майстра!
На диску зображений отаман Сірко, який відпочиває після славних перемог!
Диск має діаметр 230 мм з посадковим отвором 22,2 мм. Використовується на КШМ без застосування охолодження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Бетон, Кирпич, Тротуарная плитка |
| Материал круга | Алмаз |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 1.6 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Наружный диаметр | 230 |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴






