



Коронка алмазная по железобетону Distar 42x450-4x1 1/4 RS6
2 339 ₴
- В наличии
- Код: 10170085167
Алмазне свердло Distar RS6 виготовлено спеціально для роботи з високоармованим армованим бетоном. Завдяки м'якій зв'язці та спеціальному алмазу, сегмент забезпечує високу швидкість роботи навіть із дрібнозернистим армованим бетоном. Свердло здатне працювати зі швидкістю до 6 погонних сантиметрів за хвилину. При цьому його ресурс сягає 7 погонних метрів (для свердла 102 мм в армованому бетоні марки М400 з 4-ма арматурами діаметром 22 мм на 30 см свердління). Завдяки лазерному наварюванню алмазних сегментів, свердло здатне витримувати екстремальні навантаження і жорсткі умови експлуатації. Залежно від свого призначення, випускається в різному діапазоні діаметрів. На ринку представлені моделі від 32 до 300 міліметрів. При цьому довжина інструменту фіксована і дорівнює 450 міліметрам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 42 мм |
| Длина | 450 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Покрытие рабочей части | Алмазный сегмент |
| Применение коронки/пилы | Железобетон, Высоко армированный бетон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Мокрое |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
- Цена: 2 339 ₴



