

Фреза для выравнивания поверхности Itatools D38 h12 L60 d12 z3 (FWP.038.012.12.0SR)
3 270 ₴
- В наличии
- Код: FWP038012120SR
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фреза для выравнивая плоскости Itatools D38 h12 L60 d12 z3 (FWP.038.012.12.0SR) призначена для обробки великих поверхонь. Фрезу використовують з CNC верстатами для обробки м'якої та твердої деревини, ДСП та МДФ. Оснащення виготовлене з високоякісної сталі і оснащене трьома ріжучими кромками. Інструмент оснащений змінними ножами, які можна замінити за будь-якої зручної нагоди. Крім того фреза має до 4 разів збільшений термін служби, що дозволяє використовувати її довше.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Itatools |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Сборная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Диаметр хвостовика | 12 мм |
| Диаметр рабочий | 38 мм |
| Длина общая | 60 мм |
| Длина рабочей части | 12 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 3 270 ₴



