Фреза для выравнивая плоскости Itatools D58 h12 L85 d20 z2 (FWP.058.012.20.0SR) призначена для обробки великих поверхонь. Фрезу використовують з CNC верстатами для обробки м'якої та твердої деревини, ДСП та МДФ. Оснащення виготовлене з високоякісної сталі і оснащене трьома ріжучими кромками. Інструмент оснащений змінними ножами, які можна замінити за будь-якої зручної нагоди. Крім того фреза має до 4 разів збільшений термін служби, що дозволяє використовувати її довше.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Itatools |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Фреза |
| Обработка материала | Дерево |
| Конструкция | Сборная |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Диаметр хвостовика | 20 мм |
| Диаметр рабочий | 58 мм |
| Длина общая | 85 мм |
| Длина рабочей части | 12 мм |
| Наличие подшипника | Нет |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 720 ₴






