Круг алмазный по керамике DIstar Shine 101.6x0.6x22.23
1 865 ₴
- В наличии
- Код: 11133034025
Мрія, яка збулася!
Чи мріють майстри про диск, який ріже бездоганну кромку без необхідності додаткових опрацювань? Звісно ж, так! І тепер ця мрія стала реальністю.
Зустрічайте: диск Shine, оснащений найтоншим алмазоносним шаром всього 0,6 мм. Завдяки супер тонкому шару та мілкодисперсному алмазу, диск дозволяє різати керамограніт з неймовірною точністю. Сколи відсутні повністю, а кромка виходить настільки чистою, що не потребує додаткової обробки. Забудьте про шліфування черепашками чи вручну - це суттєво підвищує продуктивність.
Підвищення продуктивності
Один і той самий результат можна досягти в 2-3 рази швидше. Диск працює з водяним охолодженням і може використовуватися лише на акумуляторних КШМ. Завдяки своїй товщині, заряд акумулятора слугує в 2-3 рази довше, ніж при використанні звичайних дисків.
Тихий та ефективний
Диск діаметром 125 мм має фторопластові посилюючі фланці, що роблять його майже безшумним. Лише легке шелестіння, буде супроводжувати вашу роботу.
Діаметри та застосування
Диски Shine доступні в діаметрах:
125 мм - для длинных резов.
101,6 мм - для вырезания небольших элементов (кнопки, розетки и т.д.).
Используются на аккумуляторных УШМ с подачей воды для охлаждения. Для этого лучше всего подходит насадка Spray 115-125 MECHANIC, которая распыляет минимум воды, достаточной для охлаждения, без лишней грязи. Также можно использовать насадку Roller 115-125 MECHANIC, которая убирает почти всю грязь в пылесос.
SHINE - это новое измерение эффективности.
Достигайте Блестящих результатов с диском Shine. Мечта, которая сбылась!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Керамика, Керамическая плитка, Керамогранит |
| Вид обработки | Чистый рез |
| Материал круга | Сталь |
| Диаметр внешний | 101.6 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Толщина | 0.6 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
- Цена: 1 865 ₴








