Алмазний диск Distar 1A1RSS / C1S-W Sprinter Plus розроблений для різання асфальту і інших абразивних матеріалів такого ж рівня абразивності. Коло позиціонується на ринку як найбільш ресурсний, при цьому досить продуктивний. Ресурс роботи сягає 2000 погонних метрів, при швидкості 1,5-1,8 м.п/хв залежно від використовуваного обладнання та особливостей матеріалу.
При різі асфальту і асфальтобетону на глибину понад 7 сантиметрів рекомендується використовувати додаткове охолодження водою, а крім того виконувати роботи в кілька підходів, що зменшить знос інструменту і збільшить продуктивність.
Диск має скошені захисні сегменти, які захищають корпус і збільшують термін служби інструменту.
На ринку представлено кілька моделей диска, зокрема відрізняються вони діаметром, який становить від 300 до 600 міліметрів. Використовується в комбінації з швонарезчиками і бензорізами.
Професійний сегментний диск для різання з охолодженням і без охолодження асфальту, асфальтобетону.
Скошений "зуб" дозволяє уникнути передчасного зносу корпусу в місці приварювання сегмента, захищає корпус від налипання матеріалу, збільшуючи тим самим швидкість різу.
Професійний сегментний диск для різання з охолодженням і без охолодження асфальту, асфальтобетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Асфальт |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 2.8 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 123 ₴












