Диски TURBO виробляються з безперервним гофрованим алмазним шаром, який підвищує швидкість різу, збільшує термін служби і запобігає передчасному перегріву ріжучої кромки.
Диски цієї форми використовуються без застосування охолоджуючої рідини на ручних кутошліфувальних машинах для різання будівельних матеріалів і природного каменю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Цегла, Армований бетон, Високоармований бетон |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴






