Спеціально розроблений для швидкого різання плитки для підлоги і керамогранита.Ультра-тонка товщина і унікальна форма алмазного шару, кільцеве ребро жорсткості забезпечують високу продуктивність на найміцнішій керамічній плитці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Керамограніт |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897 ₴






