Пильний диск по дереву Vatzo Tools 200x32x24z K3.0/2.0 виготовлений з високоякісного матеріалу та призначений для повздовжнього я поперечного різу різних порід деревини. Гострозаточені зуби з твердосплавною напайкою забезпечують швидкий та якісний розпил матеріалу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість зубів | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴



