Фреза ластівчин хвіст Атака D12 d12.7 L51 h12 (102127) використовується для фрезерування з'єднання типу "ластівчин хвіст". Підходить для використання на ручних фрезерних машинах, крайкових фрезрних пмашинах та верстатів з ЧПУ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Діаметр хвостовика | 12.7 мм |
| Довжина загальна | 51 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴



