Фреза крайкова пряма Атака D19 d12 L105 h50.8 зі скошеною поверхнею (302190l-2) призначена для обробки різних порід деревини на фрезерних верстатах та ручних фрезерах. Фреза використовується при виготовленні меблів, предметів інтер'єру, реставрації та інших роботах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр робочий | 19 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина загальна | 105 мм |
| Довжина робочої частини | 50.8 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244 ₴



