Фреза крайкова пряма Атака D12.7 d8 h32 L76 (321127L-1) призначена для обробки різних порід деревини на фрезерних верстатах та ручних фрезерах. Фреза використовується при виготовленні меблів, предметів інтер'єру, реставрації та інших роботах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Атака |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 12.7 мм |
| Довжина загальна | 76 мм |
| Довжина робочої частини | 32 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴



