Фреза кромкова фальцева Pobedit 1008 D33 d8 L38 h2.5
376 ₴
- В наявності
- Код: 1008-h25-P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза кромкова фальцева Pobedit 1008 D33 d8 L38 h2.5 обладнана двома ріжучими кромками і підходить для фрезерування горизонтальних пазів в м'якій а твердій деревині на ручних фрезерних верстатах та верстатах з ЧПУ. Фреза оснащена двома твердосплавними напайками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Pobedit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 33 мм |
| Довжина загальна | 38 мм |
| Довжина робочої частини | 2.5 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴



