Фреза кромкова фальцева Pobedit 1023 D66 d12 L40 h5 обладнана двома ріжучими гранями і підходить для фрезерування горизонтальних пазів в м'якій та твердій деревині на ручних фрезерах і верстатах з ЧПУ. Фреза оснащена двома твердосплавними напайками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Pobedit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 66 мм |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 5 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952 ₴



