Фреза кромкова WPW призначена для обробки кромок за допомогою ручних фрезерів. Фреза здатна обробляти деревину різних порід. Оснащення виготовлене з твердосплавної сталі. Цей матеріал найчастіше використовують при виробництві інструментів, оскільки він дуже міцний, стійкий до інтенсивних навантажень і має великий робочий ресурс.
Радіус оснащення становить 2 мм, а її робочий діаметр – 16.7 мм. За допомогою такої фрези користувач зможе швидко та якісно обробити будь-яку кромку. Дві ріжучі грані забезпечать ідеальний результат фрезерування. Загальна довжина фрези складає 48 мм. Діаметр хвостовика 8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | WPW Engineering |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ, ДСП |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 16.7 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 48 мм |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 605 ₴




