

Фреза пазова Глобус ластівчиний хвіст 1006 D7.5 d8 L40 h5
234 ₴
- В наявності
- Код: 1006-D7-5
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова Глобус ластівчиний хвіст 1006 D7.5 d8 L40 h5 з двома ріжучими гранями використовується для фрезерування шипового з'єднання по типу "ластівчиний хвіст". Для зменшення навантаження на фрезу, рекомендується спочтаку пройти прямою пазовою фрезою. Підходить для ручних фрезерних машин, крайкових фрезерних машин та верстатів з ЧПУ. Матеріал для обробки: м'яка та тверда деревина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Глобус |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 7.5 мм |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 5 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴



