Фреза пазова пряма Pobedit 1003 D30 d12 L68 h30 z2 обладнана двума ріжучими гранями і підходить для фрезерування вертикальних пазів в м'якій та твердій деревині на ручних фрезерах і верстатах з ЧПУ. Фреза обладнана двома твердосплавними напайками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Pobedit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 30 мм |
| Довжина загальна | 68 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




