Пильний диск по дереву Master Schans 350х50х20z K3.6/2.4
1 737 ₴
- В наявності
- Код: SN3505020
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильний диск по дереву — це якісний ріжучий інструмент для циркулярної пили, призначений для точного та чистого різання деревини. Диск по дереву підходить для роботи з масивом дерева, фанерою, ДСП, МДФ, ламінатом та іншими деревними матеріалами.
Циркулярний пильний диск виготовлений з міцної інструментальної сталі, має гостро заточені зуби, що забезпечують рівний різ без сколів і тривалий термін експлуатації. Пильний диск для дерева стабільно працює на високих обертах, не перегрівається та мінімізує вібрації.
Диск для циркулярної пили по дереву підходить як для поздовжнього, так і для поперечного різання. Може використовуватися в побутових умовах та професійних майстернях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Майстер Шанс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 50 мм |
| Товщина | 3.6 мм |
| Кількість зубів | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 737 ₴



