Фреза для ЧПУ різьбофреза D6 d6 L60 h23 використовується для нарізання різьби на верстатах з ЧПУ методом спірального фрезерування. Перевага фрези над мітчиками полягає в тому, що нею можна нарізати різьблення у глухих отворах максимально глибоко. Також такою фрезою можна обробляти матеріал високої твердості і нарізати різьбу після термообробки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина (L) | 60 |
| Робоча довжина (h) | 23 |
| Зовнішній діаметр (D) | 6 |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 825 ₴






