


Фреза для ЧПУ спіральна плоска (стружка вниз) D8 d8 L80 h30 z1
2 490 ₴
- В наявності
- Код: DSV88030z1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для ЧПУ спіральна плоска (стружка вниз) D8 d8 L80 h30 z1 виготовлена з дрібнозернистого твердого сплаву з полірованою канавкою для відводу стружки вниз. Використовується для обробки ламінованих матеріалів без утворення сколів. Фреза також використовується для обробки листових матеріалів - пластик, ПВХ, АВС, дерево, ДСП, МДФ, оргскло, капролон - на верстатах без вакуумного притиску.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Кількість ріжучих граней | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина (L) | 80 |
| Робоча довжина (h) | 30 |
| Зовнішній діаметр (D) | 8 |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 |
| Кількість зубів (z) | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴



