

Фреза для ЧПУ спіральна плоска D12 d12 L80 h40 z2
3 760 ₴
- В наявності
- Код: 112128040
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для ЧПУ спіральна плоска D12 d12 L80 h40 z2 використовується для обробки пазів, обрізки матеріалу та чорнової обробки рельєфів. Завдяки двом робочим зубам, що сходяться в центрі, фреза здатна врізатись в матеріал.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Довжина загальна | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина (L) | 80 |
| Робоча довжина (h) | 40 |
| Зовнішній діаметр (D) | 12 |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 |
| Кількість зубів (z) | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 760 ₴



