

Фреза для ЧПУ спіральна плоска D16 d16 L165 h100 z2
13 989 ₴
- В наявності
- Код: 11616165100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для ЧПУ спіральна плоска D16 d16 L165 h100 z2 використовується для обробки пазів, обрізки матеріалу та чорнової обробки рельєфів. Завдяки двом робочим зубам, що сходяться в центрі, фреза здатна врізатись в матеріал.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 16 мм |
| Діаметр робочий | 16 мм |
| Довжина загальна | 165 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина (L) | 165 |
| Робоча довжина (h) | 100 |
| Зовнішній діаметр (D) | 16 |
| Діаметр хвостовика (d) | 16 |
| Кількість зубів (z) | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 989 ₴



