Фреза для ЧПУ спіральна плоска D20 d20 L80 h40 z3
10 304 ₴
- В наявності
- Код: AL20208040-3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для ЧПУ спіральна плоска D20 d20 L80 h40 z3 використовується для обробки алюмінію, бронзи, латуні та інших м'яких матеріалів. Застосовується для виконання пазів, уступів, обрізки та чорнової обдирки матеріалу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Мідь, Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 20 мм |
| Діаметр робочий | 20 мм |
| Довжина загальна | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина (L) | 80 |
| Робоча довжина (h) | 40 |
| Зовнішній діаметр (D) | 20 |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 |
| Кількість зубів (z) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 304 ₴



