

Фреза для ЧПУ спіральна плоска з покриттям D10 d10 L50 h20 z3
2 022 ₴
- В наявності
- Код: 510105020E-3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для ЧПУ спіральна плоска з покриттям D10 d10 L50 h20 z3 призначена для обробки всіх видів сталі та інших матеріалів. Використовується для виконання пазів, уступів, обрізки та чорнової обдирки матеріалу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина (L) | 50 |
| Робоча довжина (h) | 20 |
| Зовнішній діаметр (D) | 10 |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 |
| Кількість зубів (z) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 022 ₴



