

Фреза для ЧПУ чорнова сферична зі стружколомом D8 d8 L100 h40 z4
3 291 ₴
- В наявності
- Код: DHR810040
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для ЧПУ чорнова сферична зі стружколомом D8 d8 L100 h40 z4 призначена для чорнової обдирки рельєфів на максимальній швидкості різання. Фреза забезпечує тиху роботу на більш високих подачах. Фреза забезпечує чистий різ та фромує дрібну стружку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Радіус | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина (L) | 100 |
| Робоча довжина (h) | 40 |
| Зовнішній діаметр (D) | 8 |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 |
| Кількість зубів (z) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 291 ₴



