

Фреза зенкер для зняття фаски і гравіювання D8 d0.1 L45 h2.3 z2 о120
1 184 ₴
- В наявності
- Код: ZENK84523a120
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза зенкер для зняття фаски і гравіювання D8 d0.1 L45 h2.3 z2 о120 призначена для зняття конусних фасок з різними кутами, а також гравіювання написів чи канавок. Геометрія фрези дозволяє максимально виводити стружку, а також має високу жорсткість для попередження поломки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 2.3 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина (L) | 45 |
| Робоча довжина (h) | 2.3 |
| Кут нахилу (O) | 120 |
| Зовнішній діаметр (D) | 8 |
| Діаметр хвостовика (d) | 0.1 |
| Кількість зубів (z) | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 184 ₴



