


Алмазний диск по бетону і тротуарній плитці Distar Beton 300x3.0/2.0x10x25.4-11.5-18
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 10170085424
Алмазне відрізний круг Distar Beton – це універсальний диск для роботи з будь-якими типами бетону. Варто відзначити, що його використання допустиме як при роботі з неармованим, так і армованим бетоном будь-якого типу. Вцілому, інструмент універсальний у застосуванні, і може бути використаний для різання різноманітних будівельних матеріалів.
Круг забезпечує максимально стабільну і якісну роботу, і в той же час має великий ресурс і продуктивність.
Призначений 1A1RSS/C1-H Beton для використання на бензорізах та швонарізчиках з посадковим отвором 25,4мм.
На ринку представлений у пяти варіаціях, з діаметром 300, 350, 400, 450 та 500 мм. При цьому висота алмазоносного шару становить 10 мм, крім останнього диска 500 мм, в якому вона становить 15 мм.
Основні атрибути | |
---|---|
Стан | Новий |
Виробник | DISTAR |
Країна виробник | Україна |
Призначення | Відрізний |
Обробка матеріалу | Бетон, Пінобетон, Газобетон, Тротуарна плитка, Цегла, Залізобетон, Армований бетон, Високоармований бетон |
Матеріал кола | Сталь |
Діаметр зовнішній | 300 мм |
Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
Товщина | 3 мм |
Кількість сегментів | 18 |
Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 2 180 ₴