Гайки серії T1 входять до системи кріплення інструментів ER і використовуються для фіксації інструментів з циліндричним хвостовиком у свердлильних та фрезерних верстатах. Серія T1, подібно до інших серій ER, вказує на певний тип розміру та конструкції гайки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 25 |
| Загальна довжина (L) | 17.5 |
| Зовнішній діаметр (D) | 28 |
| Основні | |
| Тип різі | Метрична |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Діаметр | 28 мм |
| Тип гайки | Шестигранна |
| Крок різі | 1.5 мм |
| Метрична різь, М | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴



