Мітчик Спіральний M2.5 d3 L45 крок 0.45 квадрат 2.5
161 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: M25x045-sp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мітчик Машинний Спіральний для нарізування різьблення у сталі, алюмінії та інших матеріалах.
У цьому розділі представлені основні типорозміри метричних мітчиків.
Мітчики мають коротку західну частину, а також видалення стружки при нарізуванні відбувається вгору.
Що дозволяє нарізати різьблення у глухих отворах
Мають високу стійкість і можуть нарізати різьблення у матеріалах с підвищеною твердістю та на високих режимах різання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 3 |
| Загальна довжина (L) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴



