

Ніж твердосплавний Leitz 14x14x2
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: le14x14x15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж твердосплавний Leitz 14x14x2 чорирьохсторонній
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Leitz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Тип | Суворий ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



