Фреза кромкова калювальна Pobedit 1017 D40.7 d8 h20 R14 оснащена двома ріжучими кромками з твердоспоавною напайкою і нижнім підшипником. Радіусні фрези застосовуються для обробки кромок прямо і криволінійних заготовок. Використовуються для роботи м'якою та твердою деревиною на ручних фрезерних і кромкових станках з відповідними затискними патронами і адаптерами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Pobedit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 40.7 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴




