Диск алмазний по металу DeWALT 230x22.23x1.5 мм (DT40255) оптимізований для швидкого різання твердих матеріалів. Алмазний шар забезпечує чудову точність і мінімальне нагрівання, що робить цей диск ідеальним для довготривалого використання. Ідеальний для професійного будівництва та ремонтних робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Нержавіюча сталь |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 585 ₴



