Пильний диск по дереву YATO 140x20x16z K2.8/2.0 (YT-6052)
295 ₴
- В наявності
- Код: YT-6052
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильний диск по дереву YATO 140x20x16z K2/2.8 (YT-6052) призначений для повздовжнього та поперечного різання вологої та сухої деревини та деревних матеріалів. Завдяки гострозаточеним зубам з покриттям із карбіду вольфрама, диск забезпечує швидке та точне різання. Рекомендована швидкість роботи 10000 об/хв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 140 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 2.8 мм |
| Кількість зубів | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



