
Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM PRO DRAWER 1 TOOLBOX Basic 450x320x240
2 373 ₴
- В наявності
- Код: SKRQPROD1B2CZAPG003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM PRO DRAWER 1 TOOLBOX Basic 450x320x240 це компактний і функціональний інструментальний ящик із висувною шухлядою. Завдяки продуманому дизайну, він дозволяє зручно організувати інструменти та дрібні деталі. Виготовлений із міцного пластику, цей ящик стійкий до механічних пошкоджень і захищений від пилу та вологи. Надійні засувки та зручна ручка забезпечують комфортне використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 373 ₴



