
Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM PRO ORGANIZER 200 MFI 450x360x110
1 242 ₴
- В наявності
- Код: ORGQPRO200FCZAPG003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM PRO ORGANIZER 200 MFI 450x360x110 це компактний та міцний органайзер для дрібних деталей та інструментів. Оснащений змінними перегородками, він дозволяє зручно сортувати елементи. Прозора кришка забезпечує швидкий огляд вмісту, а герметичне ущільнення захищає від пилу та вологи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴



