Ящик органайзер QBRICK SYSTEM ONE ORGANIZER M Plus 2.0 264x364x106
1 129 ₴
- В наявності
- Код: ORGQMP2CZAPG003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик органайзер QBRICK SYSTEM ONE ORGANIZER M Plus 2.0 264x364x106 оснащений запатентованою системою Easy Access System, яка значно спрощує доступ до модуля та покращує ергономіку. Органайзер обладнаний захистом від потрапляння воли та пилу. В моделі використані зручні та міцні поліамідні кріплення, які щільно притискають кришку до корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 364 мм |
| Висота | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴



