Органайзер для інструментів QBRICK SYSTEM ONE ORGANIZER XL 600x400x145 мм
2 147 ₴
- В наявності
- Код: ORGQXL2CZAPG003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер для інструментів QBRICK SYSTEM ONE ORGANIZER XL 600x400x145 мм з нового покоління з посиленою конструкцією. Ящик є найбільшою моделлю в ряді модульних органайзерів, які можна поєднувати один зз одним, також з моделями інших лінійок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 582 мм |
| Ширина | 387 мм |
| Висота | 131 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 147 ₴



