S & R Meister CORONA по керамограніту 125 мм. - відрізний алмазний диск, призначений для роботи з таким матеріалом:
- керамограніт,
- камінь,
- мармур,
- керамічна плитка.
Коло товщиною 1,6 мм., І висотою сегмента - 5,5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | S&R |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Мармур, Керамограніт, Камінь |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




