Диск алмазний по бетону сегментний Sthor 230x22.2x2.4мм (08783) призначений для сухого різання кераміки, бетону, каменю та цегли. Диск оснащений алмазними сегмнтами та використовується на кутових шліфувальних машинах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Кераміка, Цегла, Камінь |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴



