Диск алмазний по склу Sthor 115x22.2x1.9мм (08785) пизначений для використання на кутових шліфувальних машинах. Диск оснащений суцільним алмазним ріжучим краєм. Використовується для виконання мокрого різу порецеляни, скла, маармуру та вапняку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Скло, Мармур |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



