Диск алмазний по склу Sthor 125x22.2x2мм (08786)
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 08786
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний по склу Sthor 125x22.2x2мм (08786) пизначений для використання на кутових шліфувальних машинах. Диск оснащений суцільним алмазним ріжучим краєм. Використовується для виконання мокрого різу порецеляни, скла, маармуру та вапняку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Скло, Мармур |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴



